Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 1000 square ft aroma air diffuser ] αγώνας 124 προϊόντα.
Χωρίς θόρυβο ασημένια μηχανή αέρα μυρωδιάς, ηλεκτρικός διασκορπιστής Aromatherapy με την επιτροπή αφής
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Ηλεκτρικός ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος Promotational, μέταλλο μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς 110v
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ξενοδοχείων μετάλλων 35W 2000M3 500ml
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Βιώσιμος |
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
6W 30ml διασκορπιστής αρώματος αργιλίου άνυδρος
| Τύπος:: | Υγραντής στροφείων δροσερός-υδρονέφωσης |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ασήμι, ο Μαύρος, μπλε, Glod |
| Υλικό:: | Αργίλιο |
130ml εμπορική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς για το δωμάτιο ύπνου τετραγωνικών μέτρων 100
| Τύπος:: | Υγραντής στροφείων δροσερός-υδρονέφωσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση:: | CE, RoHS |
| Παραγωγή υδρονέφωσης (γαλόνι/ημέρα):: | 12 |
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς 200CBM 130ml 6W για το κοισμένος δωμάτιο
| Τύπος:: | Υγραντής στροφείων δροσερός-υδρονέφωσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση:: | CE, RoHS |
| Παραγωγή υδρονέφωσης (γαλόνι/ημέρα):: | 12 |
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς μπουκαλιών πετρελαίου Alunimum 30ml για 80 τετραγωνικό μέτρο, μπλε χρώμα
| Τύπος:: | Υγραντής στροφείων δροσερός-υδρονέφωσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση:: | CE, RoHS |
| Παραγωγή υδρονέφωσης (γαλόνι/ημέρα):: | 12 |
Εμπορική συσκευή διάχυσης αρωμάτων με χρονόμετρο
| Αριθμός μοντέλου:: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Εξουσία:: | 50W |
Έξοχη σιωπηλή μηχανή αέρα μυρωδιάς τηλεχειρισμού εμπορική με την αεραντλία της Ιαπωνίας και τον έλεγχο επιπέδων υδρονέφωσης
| Χρώμα:: | Μαύρος, ασημένιος, χρυσός |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |

