Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mountable hvac scent system ] αγώνας 64 προϊόντα.
εργάσιμη μέρα 100m2 Elelectric που θέτει στον άσπρο πλαστικό τοίχο το Mountable αυτόματο διασκορπιστή αρώματος
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δυναμικό:: | DC12V1A |
| Εξουσία:: | 8W |
Αργιλίου 500ML μυρωδιάς αέρα μηχανών DC12V μέσος διασκορπιστής πετρελαίου αρώματος περιοχής ηλεκτρικός
| Χρώμα:: | πορφυρός |
|---|---|
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 1.5ml/hour |
| Μπουκάλι ξαναγεμισμάτων: | 500ml |
διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου 1.5ml/H 15W 600cbm με την αεραντλία
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| Τάση: | 12V1A |
ηλεκτρικός διασκορπιστής μυρωδιάς ξενοδοχείων 150ml HVAC για τη μικρή περιοχή, μηχανή διασκορπιστών αρώματος
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
ηλεκτρική μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων μηχανών διασκορπιστών 1000m2 HVAC, σιωπηλή λειτουργώντας αντλία
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
110V διασκορπιστής αέρα αρώματος μηχανών διασκορπιστών αρώματος χρονικού ελέγχου HVAC 7 ημερών
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-602 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Ψεκάζοντας μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων λόμπι ξενοδοχείων/μηχανή μυρωδιάς πετρελαίου αρώματος Aromatherapy
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Έξυπνη ψηφιακή επίδειξη που διαφημίζει τον αυτόματο διανομέα Sanitiser χεριών
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
|---|---|
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
| εγκατάσταση: | Ο τοίχος Mountable, στέκεται μόνο |
Μη επαφή που διαφημίζει την επίδειξη Mionitor/αυτόματο Sanitizer χεριών
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης Mionitor |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
Πλαστικοί διανομέας/διασκορπιστές αρώματος οικιακών KTV ξενοδοχείων αυτόματοι για τα ουσιαστικά πετρέλαια
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |

