Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mountable hvac scent system ] αγώνας 64 προϊόντα.
Διαφημιστικός φορέας LCD και Sanitizer χεριών αφής ελεύθεροι αυτόματοι διανομέας και διασκορπιστής μυρωδιάς
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
Ψηφιακή μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς συστημάτων σηματοδότησης που διαφημίζει Sanitizer χεριών επίδειξης Mionitor
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
|---|---|
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
| εγκατάσταση: | Ο τοίχος Mountable, στέκεται μόνο |
Διαφημιστικό Mionitor ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης μηχανών μυρωδιάς επίδειξης ηλεκτρικό
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
|---|---|
| εγκατάσταση: | Ο τοίχος Mountable, στέκεται μόνο |
| Μέγεθος οθόνης: | Οθόνη 21,5 οδηγήσεων ίντσας |
Να τοποθετήσει τη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς/Sanitizer χεριών επίδειξης διαφήμισης Mionitor το ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ασφάλειας που διαφημίζει Sanitizer χεριών επίδειξης Mionitor
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
Μόνο Sanitizer χεριών επίδειξης διαφήμισης Mionitor στάσεων 21,5 ίντσας και ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης διασκορπιστών μυρωδιάς
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
Άνυδρη Nebulizer ουσιαστικού πετρελαίου μυρωδιάς έξυπνη APP μηχανή αρώματος αέρα ελέγχου
| Εγκατάσταση: | Συνδεμένος με HVAC |
|---|---|
| ΑΝΤΛΙΑ: | Κατασκευασμένος στη Γερμανία |
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο |
Μηχανή/Ati αέρα μυρωδιάς μικρής περιοχής - ηλεκτρικός διασκορπιστής μυρωδιάς διάβρωσης για τον έλεγχο οσμών λουτρών
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
Διασκορπιστής αρώματος λόμπι μηχανών 200m2 αέρα μυρωδιάς ξενοδοχείων HVAC με το πιστοποιητικό CE
| Μπουκάλι ξαναγεμισμάτων: | 500ml |
|---|---|
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας: | Αριθ. |
| Χρώμα:: | πορτοκάλι |
Αυτοματοποιημένος διασκορπιστής αρωμάτων για τοίχο
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δυναμικό:: | DC12V1A |
| Εξουσία:: | 8W |

