Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ ultrasonic car essential oil humidifier ] αγώνας 10 προϊόντα.
Υπερηχητικό άνυδρο ουσιαστικό πετρέλαιο 2000mAh διασκορπιστών αέρα αυτοκινήτων 1.5w
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Βάρος προϊόντων: | 340g |
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 5V 1A |
2000mAh άνυδρος διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου αυτοκινήτων επανακαταλογηστέος
| Βάρος προϊόντων: | 340g |
|---|---|
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 5V 1A |
| ενσωματωμένη μπαταρία λίθιου: | 2000mah |
Επανακαταλογηστέο 2000mAh Nebulizer ουσιαστικού πετρελαίου USB άνυδρο
| Χρώμα: | κίτρινος |
|---|---|
| Νόμισμα εργασίας: | 100mA |
| ενσωματωμένη μπαταρία λίθιου: | 2000mah |
Ιονικό αυτοκίνητο διασκορπιστών USB ουσιαστικού πετρελαίου μπαταριών 1.5w λίθιου άνυδρο
| Όνομα προϊόντων: | Διασκορπιστής αρώματος αυτοκινήτων |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό + γυαλί |
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
Φορητός νεφελοποιητής αιθέριων ελαίων 10ML χωρίς νερό για οικιακό αρωματικό μηχάνημα USB
| Θόρυβος: | λιγότερο από 40dB |
|---|---|
| Χρώμα: | χρυσό/σκούρο γκρι |
| Βάρος προϊόντος: | 340 γρ |
10ML άνυδρο Nebulizer PP PBT ουσιαστικού πετρελαίου για το αυτοκίνητο
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Υλικό: | PP+PBT+Aluminum |
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 5V 1A |
υπερηχητικός διασκορπιστής αυτοκινήτων διασκορπιστών PP PBT Nebulizing ουσιαστικού πετρελαίου 10ml 2000mAh
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Υλικό: | PP+PBT+Aluminum |
| Χρώμα: | Μαύρος/σκούρο πράσινο |
Διασκορπιστές 10ml 2000mAh εγχώριου ουσιαστικού πετρελαίου PP PBT
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Υλικό: | PP+PBT+Aluminum |
| Χρώμα: | μαύρος/σκούρο πράσινο |
Άνυδρος υπερηχητικός υγραντής USB επανακαταλογηστέο 2000mAh αυτοκινήτων
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι |
|---|---|
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 5V 1A |
| Βάρος προϊόντων: | 340g |
διασκορπιστής άνυδρο 1.5w Aromatherapy πετρελαίου 2000mAh Nebulizing
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα USB 5V 1A (παραγωγή DC5V/1000MA) |
| Βάρος προϊόντων: | 340g |
1

