Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ odm fragrance aroma oil ] αγώνας 127 προϊόντα.
Μαύρη μηχανή 1000ml αρώματος αέρα μυρωδιάς μετάλλων ηλεκτρική για το διάστημα 1500CBM
| Εφαρμογή:: | Ξενοδοχείο, εμπορικό, οικογένεια |
|---|---|
| App-ελεγχόμενος:: | Ναι |
| Τάση:: | DC12V2A |
Μηχανή αρωματικού λαδιού χωρίς νερό 4000 mAh Μηχανή οικιακού αρώματος 100 τ.μ.
| Μπαταρία λιθίου: | 4000 mAH |
|---|---|
| Καθαρό βάρος: | 670 γρ |
| Μέγιστη Αντοχή: | περίπου 250H/60 ημέρες |
Άνυδρος επανακαταλογηστέος άνυδρος διασκορπιστής 100sqm αρώματος
| Θόρυβος: | λιγότερο από 30dB |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη περιοχή: | 50-100sqm |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος αυτοκινήτων αργιλίου διασκορπιστών PBT ουσιαστικού πετρελαίου μπαταριών αρώματος 100mA
| Θόρυβος: | λιγότερο από 30dB |
|---|---|
| App-ελεγχόμενος: | Ναι |
| Πηγή ισχύος: | Μπαταρία |
Washable αργίλιο διασκορπιστών PP αρώματος ακροφυσίων άνυδρο
| Χρόνος απασχόλησης Maxing: | 250 ώρες |
|---|---|
| Υλικό: | PP, αργίλιο |
| Θόρυβος: | λιγότερο από 30dB |
Customized Commercial HVAC Scent System with 50W Power 500ml Oil Capacity and 316L Stainless Steel Nozzle
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Αργιλίου 500ML μυρωδιάς αέρα μηχανών DC12V μέσος διασκορπιστής πετρελαίου αρώματος περιοχής ηλεκτρικός
| Χρώμα:: | πορφυρός |
|---|---|
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 1.5ml/hour |
| Μπουκάλι ξαναγεμισμάτων: | 500ml |
Commercial HVAC Scent Diffuser with 1000ml Capacity 35dba Noise and 5ml/Hour Oil Consumption for Large Areas
| Αριθμό μοντέλου: | MX-601 |
|---|---|
| Διαστάσεις προϊόντων: | 30*15*36 εκ |
| Διαστάσεις συσκευασίας: | 42*41*48 εκ |
1ml/Hour Oil Consumption 150ml Oil Capacity Under 25dba Noise HVAC Scent Diffuser Essential Oil Spray Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-603 |
|---|---|
| Δυναμικό: | DC12V |
| Εξουσία: | 6W |
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| Αριθμό μοντέλου: | MX-603 |
|---|---|
| Δυναμικό: | DC12V |
| Εξουσία: | 6W |

