Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ odm fragrance aroma oil ] αγώνας 127 προϊόντα.
Αργίλιο μηχανών μυρωδιάς ξενοδοχείων αγωγών 50W 4000ml 5000m3 HVAC
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
50W 25dba HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle for Large Commercial Spaces
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
500ml HVAC Scent Diffuser System with Dual Nozzle LED Panel and External Nebulizer for Commercial Use
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |
Excelair HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years Scent Diffuser Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 50W |
3000cbm Coverage 220V HVAC Scent System with Hotel Usage Commercial Scent Diffuser Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Επανακαταλογηστέο άνυδρο μυρωδιάς αέρα αργίλιο ακροφυσίων 50sqm PP μηχανών διπλό
| Μέγιστη αντοχή: | περίπου ημέρες 250H/60 |
|---|---|
| Διάρκεια της χρέωσης: | περίπου 6.5H |
| Θόρυβος: | λιγότερο από 30dB |
Επαναληπτικής χρήσεως διασκορπιστής μυρωδιάς HVAC κανένα υπερηχητικό τοποθετημένο τοίχος 1200m3 15W
| Δύναμη (ψ): | 15W |
|---|---|
| Τάση (β): | 12v |
| Εφαρμογή: | εμπορικός |
Άνυδρο επανακαταλογηστέο διπλό ακροφύσιο 100sqm διασκορπιστών 4000mAh μυρωδιάς αέρα
| Θόρυβος: | λιγότερο από 30dB |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη περιοχή: | 50-100sqm |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Washable διπλή μηχανή επανακαταλογηστέο άνυδρο 250H 100sqm αέρα μυρωδιάς ακροφυσίων
| Τύπος: | Αεραντλία |
|---|---|
| Ικανότητα: | 10-50ml |
| Χρόνος απασχόλησης Maxing: | 250 ώρες |
Commercial HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |

