Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ hotel lobby scent diffuser machine ] αγώνας 447 προϊόντα.
Ηλεκτρική μυρωδιά διανομέων HVAC αναψυκτικών αέρα μεγάλης περιοχής systemand με τα εξωτερικά ακροφύσια για τη SPA
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Αυτόματος διασκορπιστής αρώματος HVAC 5000cbm 1000ml με το ξαναγεμισμένο πετρέλαιο
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Τάση (β):: | 220 |
| Δύναμη:: | 31W |
Ηλεκτρική μηχανή PBT μυρωδιάς υπολογιστών γραφείου 130ml αργιλίου για το ουσιαστικό πετρέλαιο
| Τύπος:: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller |
|---|---|
| Πιστοποίηση:: | CE, RoHS |
| Έξοδος ομίχλης (γαλόνι / ημέρα):: | 12 |
App-Controlled HVAC Scent System with 500ml-2.6l Capacity and 50W Power for Aromatherapy
| Ικανότητα: | 500ml-2,6λ |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
Μόνος διασκορπιστής αρώματος μυρωδιάς ξενοδοχείων 22W 1500cbm 500ml στάσεων
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V2A |
| Δύναμη:: | 22W |
Για επαγγελματική χρήση χαρούμενο άρωμα διασκορπιστών αέρα Hvac μυρωδιάς Eco φιλικό με τον τηλεχειρισμό
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE, RoHS |
| Έξοδος ομίχλης (γαλόνι / ημέρα): | 12 |
5000cbm δημοφιλείς πωλώντας υψηλοί διασκορπιστές πετρελαίου κατηγορίας aromatherapy με τα μπουκάλια πετρελαίου 4L
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Ασημένια μπουκάλι και χρονόμετρο διασκορπιστών 5L αρώματος αργιλίου HVAC ηλεκτρικά
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Η αθόρυβη ηλεκτρική μηχανή μυρωδιάς, στέκεται το μόνο διασκορπιστή εγχώριου ουσιαστικού πετρελαίου
| Τύπος:: | Υγραντής στροφείων δροσερός-υδρονέφωσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση:: | CE, RoHS |
| Παραγωγή υδρονέφωσης (γαλόνι/ημέρα):: | 12 |
500ml Large Capacity 220V 50W Commercial Scenting Machine HVAC Scent System with Wifi App Control
| Ικανότητα: | 500mL |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |

