Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ hotel lobby scent diffuser machine ] αγώνας 447 προϊόντα.
Ηλεκτρική 12v 2a ιδιωτική μηχανή μυρωδιάς αργιλίου εμπορική με τον ισχυρό ανεμιστήρα
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 12V2A |
6 Watt μηχανή αναψυκτικών αέρα αργιλίου 300cbm
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Αναψυκτικό αέρα μυρωδιάς επίδειξης 300cbm αργιλίου LCD
| Χρώμα:: | Μπλε/Ασημί |
|---|---|
| Υλικό:: | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba |
γραφείο 120 μιλ., σπίτι, μηχανή αέρα μυρωδιάς δωματίων φιλοξενουμένων με την επίδειξη κουμπιών LCD αφής
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
30λεπτο διάστημα ψεκασμού Μικρός διασκορπιστής αρώματος για ένα αναζωογονητικό χώρο
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Volume: | 30ml/h |
Χονδρικό υλικό μετάλλων διασκορπιστών αρώματος δωματίων και διάρκεια ζωής 8000 ωρών
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
12V1A ισχυρή και αθόρυβη δίδυμη της Ιαπωνίας μηχανή αέρα μυρωδιάς μετάλλων αντλιών άσπρη
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
ο διασκορπιστής αέρα αρώματος μπουκαλιών πετρελαίου 220v HVAC 500ml κάλυψε 5000cbm για το αεροδρόμιο
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Έξοχη αθόρυβη μηχανή αέρα εγχώριας μυρωδιάς με 10m τον τηλεχειρισμό και 130ml Petbottle
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Μηχάνημα αρωματισμού 12V με χωρητικότητα αρώματος 100ml 'Ικανοποίηση'
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Size: | Small |

