Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ aroma diffuser machine ] αγώνας 645 προϊόντα.
Διασκορπιστής αρώματος λόμπι μηχανών 200m2 αέρα μυρωδιάς ξενοδοχείων HVAC με το πιστοποιητικό CE
| Μπουκάλι ξαναγεμισμάτων: | 500ml |
|---|---|
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας: | Αριθ. |
| Χρώμα:: | πορτοκάλι |
Αυτόματος διασκορπιστής αρώματος συστημάτων 1ml/H 150ml 200cbm HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Τάση (β):: | 12 |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
Μηχανή 300cbm διασκορπιστών μυρωδιάς μικρής περιοχής 130ml 6W
| Χρώμα:: | ασήμι, ο Μαύρος, χρυσός |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς 200m3 HVAC 250ml Electrichotel
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
διασκορπιστής αρώματος 1ml/H 5W 200cbm HVAC για το σπίτι
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Άνυδρος διασκορπιστής αέρα Nebulizing διασκορπιστών αρώματος ουσιαστικού πετρελαίου USB 100mA
| Μπουκάλι ξαναγεμισμάτων: | 10ml |
|---|---|
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 0.1ml/hour |
| Τύπος: | Αεραντλία |
Custom 500ML 12V 2A Aluminium Hotel Lobby Aroma Diffuser Home Scent Machine
| Χρώμα: | Μαύρο ασήμι |
|---|---|
| υλικό: | Ποτήρι |
| Εγκατάσταση: | Συνδέστε κλιματισμό ή εξωτερικό |
Αρωματικό Έλαιο Aroma 360 My Way για Μηχανή Αρωμάτων Αιθέρια Έλαια για Αρωματοδιαχυτή
| EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Βαθμός: | Άρωμα Βαθμού Γ |
| πρώτη ύλη: | Ελαιο |
Ηλεκτρικοί διασκορπιστές αρώματος αργιλίου 17W 1500CBM 12V1A
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |

