Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ aroma diffuser machine ] αγώνας 645 προϊόντα.
Αποσπάσιμος διασκορπιστής 80sqm DC5V 1A αρώματος μυρωδιάς αργιλίου ακροφυσίων PBT
| Εφαρμόσιμη περιοχή: | 20-80sqm |
|---|---|
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
| Ικανότητα: | 10-50ml |
Αυτόματος διασκορπιστής 1000ml αρώματος μετάλλων Hvac 22W
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Ικανότητα: | 500/1000ml |
| Τάση (β):: | DC12V |
Electric Commercial Aroma Diffuser HVAC Scent Diffuser with Less Than 25dba Noise 3ml/Hour Oil Consumption for Hotel Usage
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Διάχυση αρώματος διασκορπιστών αρώματος αέρα ανεμιστήρων 130ml Rechargable τεχνολογίας κρύου αέρα για τις τράπεζες, λιανοπωλητές
| Τάση: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 6W |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/ασήμι |
120 ml Διαχέτης Αρώματος δωματίου
| Χρώμα:: | Μαύρο / Ασημένιο |
|---|---|
| Υλικό:: | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba |
Μηχανή διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου λόμπι 1500CBM 22W 500ml ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | DC12V2A |
Διασκορπιστής αρώματος λόμπι 75W 5000cbm 6.5ml/h HVACcommercial ξενοδοχείων, μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς HVAC
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Διασκορπιστής DC12V αρώματος πετρελαίου αρώματος Hvac 250ml 200m3
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χρώμα:: | Γραπτός |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
Διασκορπιστής 12V2A αρώματος λόμπι ξενοδοχείων μετάλλων 22W 1500CBM
| Τάση:: | DC12V2A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 22W |
| Θόρυβος:: | < 35dba=""> |
Μέσος διασκορπιστής αρώματος αέρα ακροφυσίων περιοχής 500ml 1000m2 POM
| Υλικό:: | Μέταλλο σκονών |
|---|---|
| Τάση:: | 12V1A |
| Δύναμη:: | 14W |

