Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ aluminum home scent machine ] αγώνας 225 προϊόντα.
Μηχανή οικιακής μυρωδιάς χωρίς νερό Aromatherapy Essential Oil Nebulizing Diffuser 2000mAh
| Χρώμα: | ΛΕΥΚΟ |
|---|---|
| Βάρος προϊόντος: | 260 γρ |
| Τάση: | DC 5V 1A |
5W ξενοδοχείο μυρωδιά μηχανή 120ml χωρητικότητα 800-1000sq.Ft Περιοχή κάλυψης
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
|---|---|
| Βάρος: | 1,8 κιλά |
| Μέγεθος: | 71*45*38cm |
Φρεσκότερη μηχανή αέρα αργιλίου, ηλεκτρική μηχανή μυρωδιάς 12V 1A
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Αεραντλία: | Ιαπωνική αντλία Nidec |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Ηλεκτρικές εμπορικές μηχανές μυρωδιάς, διασκορπιστής μυρωδιάς κλιματιστικών μηχανημάτων
| ΟΝΟΜΑ: | εμπορικές μηχανές μυρωδιάς |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Δύναμη: | ηλεκτρικός |
Πολυ μηχανή μυρωδιάς αέρα χρώματος/αυτόματος έλεγχος αφής διανομέων αρώματος
| ΟΝΟΜΑ: | μηχανή μυρωδιάς αέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Πολυ χρώμα |
| Δύναμη:: | 6W |
Μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων κρύας διάχυσης 4000ml 5000m3
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
5 Ομάδες Χρονοδιακόπτης Ρυθμίσεις Ξενοδοχείο Μυρωτή μηχανή, 120 ml Μυρωτική χωρητικότητα Αερο αρωματική μηχανή
| Μέγεθος: | 71*45*38cm |
|---|---|
| Εργασιακό χρόνο: | 5 Ομάδες Ρυθμιστής ρυθμίσεων |
| Βάρος: | 1,8 κιλά |
12V αυτόνομη 100ml μηχανή διασκορπιστών εγχώριας μυρωδιάς ικανότητας ζωηρόχρωμη για το σύστημα ελέγχου μυρωδιών
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
300cbm ηλεκτρική μηχανή αέρα εγχώριας μυρωδιάς, μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς HVAC
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
130ML ξαναγεμισμένη μηχανή μυρωδιάς αέρα πετρελαίου/αυτόματος διασκορπιστής αρώματος αργιλίου
| Χρώμα:: | Μαύρος, ασημένιος, χρυσός |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |

