Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 5000cbm hvac aroma diffuser ] αγώνας 45 προϊόντα.
Διασκορπιστής μυρωδιάς πετρελαίου 5000cbm HVAC αργιλίου 75W 4L για το ξενοδοχείο
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Διασκορπιστής αρώματος λόμπι 75W 5000cbm 6.5ml/h HVACcommercial ξενοδοχείων, μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς HVAC
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
5000m3 Coverage 220V Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Central Air Conditioning Scent System
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |
110V ασημένιος διασκορπιστής καλυμμένο μηχανή 5000cbm αρώματος μπουκαλιών πετρελαίου HVAC 40000ml δίδυμος για το αεροδρόμιο
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
διασκορπιστής 6ml/h πετρελαίου 31w 5000cbm Aromatherapy για το λόμπι ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Υγιής όγκος: | < 40dba=""> |
διασκορπιστής 31w αρώματος ελέγχου οσμών 5000cbm 6ml/H για το λόμπι ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Ανώτατη κατανάλωση πετρελαίου: | 6ml/H±5% |
| Τεχνολογία: | Cold-air διάχυση |
HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle, 20,000 Hours Lifespan Pump, and Cold-air Diffusion Aroma Diffuser Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
50W 25dba HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle for Large Commercial Spaces
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
500ml HVAC Scent Diffuser System with Dual Nozzle LED Panel and External Nebulizer for Commercial Use
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |
3000cbm Coverage HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Diffusers for HVAC System
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |

