Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 250ml hotel scent diffuser machine ] αγώνας 22 προϊόντα.
μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ξενοδοχείων 8W HVAC 200m3 250ml
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς 200m3 HVAC 250ml Electrichotel
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| Αριθμό μοντέλου: | MX-603 |
|---|---|
| Δυναμικό: | DC12V |
| Εξουσία: | 6W |
0.1ml/h ακροφύσιο αργιλίου μετάλλων μηχανών DC12V 250ml διασκορπιστών μυρωδιάς
| Δύναμη (ψ): | 5 |
|---|---|
| Τάση (β): | 12 |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Τοποθετημένο PET διασκορπιστών μυρωδιάς μετάλλων αργιλίου τοίχος μπουκάλι 300m3 μηχανών 250ml
| Υλικό: | aluminum+Metal |
|---|---|
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Μηχανή διάχυσης αρωμάτων ανοδιωμένου αλουμινίου Πάνελ LED 250ml 200cbm Μηχανή οικιακής μυρωδιάς
| Πηγή ενέργειας:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150 ml |
| Τάση (V):: | 12 |
Προσαρμοσμένη μηχανή αέρα για ξενοδοχεία με αρώματα από μέταλλο 500 τετραγωνικά μέτρα
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller, διαχύτης αιθέριων ελαίων |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΚΕΝΤΡΙΚΟ, επιτραπέζιο, επιτοίχιο |
| Υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |
Προσαρμοσμένος διασκορπιστής πετρελαίου μετάλλων αργιλίου μηχανών αέρα μυρωδιάς αρώματος ξενοδοχείων
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller, διαχύτης αιθέριων ελαίων |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΚΕΝΤΡΙΚΟ, επιτραπέζιο, επιτοίχιο |
| Υλικό: | Aluminum+Metal |
1ml/Hour Oil Consumption 150ml Oil Capacity Under 25dba Noise HVAC Scent Diffuser Essential Oil Spray Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-603 |
|---|---|
| Δυναμικό: | DC12V |
| Εξουσία: | 6W |
Έλεγχος PCB διασκορπιστών αρώματος αρώματος 500CBM 8w 250ml HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Τάση (β):: | 12 |
| Δύναμη (ψ):: | 8 |

