Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 250ml hotel scent diffuser machine ] αγώνας 22 προϊόντα.
200ml Home Scent Machine Fragrance Scent Diffuser Sandblasted App Controlled 8W
| Χρήση αποσμητικού χώρου: | Ατομοποίηση |
|---|---|
| διάσταση: | 163*50*125 χλστ |
| Υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |
Πλαστικός διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου 3W 250ml 100m2 για την τουαλέτα
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 3W |
Ηλεκτρικός Aromatherapy της PET διασκορπιστής μπουκαλιών 3W 250ml 300m3
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 3W |
διασκορπιστής πετρελαίου αρώματος 250ml 200cbm 8W για το σύστημα μυρωδιάς Hvac
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Τοποθετημένος τοίχος αέρα αρώματος διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου μυρωδιάς αρώματος μηχανών άνυδρος για το ξενοδοχείο
| Δύναμη (ψ): | 5 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Εφαρμογή: | Εμπορικός |
Η εμπορική μηχανή App μυρωδιάς HVAC έλεγξε τον άνυδρο διασκορπιστή αέρα μυρωδιάς
| Χρώμα: | Ασπρο μαύρο |
|---|---|
| Χωρητικότητα (CFM): | 600 cbm |
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller, διαχύτης αιθέριων ελαίων |
Άνυδρη Nebulizer ουσιαστικού πετρελαίου μυρωδιάς έξυπνη APP μηχανή αρώματος αέρα ελέγχου
| Εγκατάσταση: | Συνδεμένος με HVAC |
|---|---|
| ΑΝΤΛΙΑ: | Κατασκευασμένος στη Γερμανία |
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο |
Bluetooth άνυδρες ουσιαστικού πετρελαίου αρώματος μηχανές μυρωδιάς αέρα ψεκασμού διασκορπιστών αυτόματες
| Συσκευασία μεταφορών: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Διάσταση: | 163*50*125mm |
| Υλικό: | Aluminum+Metal |
Ηλεκτρική δροσερή υδρονέφωσης αέρα αρώματος διασκορπιστών μηχανή αρώματος αρώματος μετάλλων άνυδρη
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 3ml/hour |
|---|---|
| Υγιής όγκος: | < 25dba=""> |
| Ικανότητα (CFM): | 600cbm |
Ο τοίχος διασκορπιστών αρώματος λογότυπων HVAC συνήθειας τοποθέτησε το διασκορπιστή αρώματος ουσιαστικού πετρελαίου
| Έλεγχος υγρασίας: | Humidistat |
|---|---|
| Λειτουργία συγχρονισμού: | ΝΑΙ |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |

