Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ pp pbt car ultrasonic diffuser ] αγώνας 17 προϊόντα.
υπερηχητικός διασκορπιστής αυτοκινήτων διασκορπιστών PP PBT Nebulizing ουσιαστικού πετρελαίου 10ml 2000mAh
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Υλικό: | PP+PBT+Aluminum |
| Χρώμα: | Μαύρος/σκούρο πράσινο |
Επανακαταλογηστέος διασκορπιστής PP PBT 10ml αρωμάτων μπαταριών άνυδρος οργανικός
| Υλικό: | PP, PBT, αργίλιο |
|---|---|
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
| Βάρος προϊόντων: | 340g |
Υπερηχητικός διασκορπιστής 2000mAh αρώματος αργιλίου PP PBT
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Διάσταση L*W*H: | Φ68*108mm |
| Χτίστε - στην μπαταρία: | ναι |
1.5W φορητός διασκορπιστής αρώματος PP PBT 10ml για το ουσιαστικό πετρέλαιο
| Χτίστε - στην μπαταρία: | Ναι |
|---|---|
| Διάσταση L*W*H: | Φ68*108mm |
| Μπουκάλι ξαναγεμισμάτων: | 10ml |
10ML άνυδρο Nebulizer PP PBT ουσιαστικού πετρελαίου για το αυτοκίνητο
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Υλικό: | PP+PBT+Aluminum |
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 5V 1A |
Υπερηχητικό άνυδρο ουσιαστικό πετρέλαιο 2000mAh διασκορπιστών αέρα αυτοκινήτων 1.5w
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Βάρος προϊόντων: | 340g |
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 5V 1A |
Άνυδρος υπερηχητικός υγραντής USB επανακαταλογηστέο 2000mAh αυτοκινήτων
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι |
|---|---|
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 5V 1A |
| Βάρος προϊόντων: | 340g |
Υπερηχητικός διασκορπιστής 1.5W αρώματος αυτοκινήτων 10ml για τον αέρα Aromatherapy
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Διάσταση L*W*H: | Φ68*108mm |
| Χτίστε - στην μπαταρία: | ναι |
Διασκορπιστής PP PBT αρώματος αυτοκινήτων διασκορπιστών αρώματος ουσιαστικού πετρελαίου DC5V 2000mAh
| Χρώμα: | Άσπρος, κόκκινος, μαύρος, ρόδινος, πορφυρός, πράσινος, κίτρινος |
|---|---|
| Διαλείπων τρόπος: | 15s -165s μακριά, η δεκαετία του '30 -150s μακριά, η δεκαετία του '60 -120s μακριά |
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 5V 1A |
Διασκορπιστές 10ml 2000mAh εγχώριου ουσιαστικού πετρελαίου PP PBT
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
|---|---|
| Υλικό: | PP+PBT+Aluminum |
| Χρώμα: | μαύρος/σκούρο πράσινο |

