Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ office scent diffuser machine ] αγώνας 355 προϊόντα.
Υπερηχητικό ηλεκτρικό HVAC Aromatherapy σύστημα διασκορπιστών για το γραφείο
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
150ml αυτόματη μηχανή διασκορπιστών αρώματος υπηρεσιών HVAC cOem για το νοσοκομείο
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
150ml cOem υπηρεσιών άσπρος διασκορπιστής αρώματος μετάλλων HVAC αυτόματος
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| ικανότητα πετρελαίου:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Όγκος ψεκασμού ικανότητας 25-50ml/h αναψυκτικών 10ml αέρα τηλεχειρισμού ABS PP
| Voltage: | 110V-220V |
|---|---|
| Power Supply: | AC/DC |
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
ουσιαστικό Nebulizer Aromatherapy αργιλίου 6W 130ml
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Αεραντλία: | Ιαπωνική αντλία Nidec |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Ασημένιος διασκορπιστής αρώματος αργιλίου HVAC αυτόματος με nebulizer ανοξείδωτου
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
100ml αυτόματος ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος σπιτιών/γραφείων με την αντλία της Ιαπωνίας
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Concentrated Scent Machine Hotel Collection Fragrance Oil Πιστοποίηση ασφάλειας
| Τύπος: | Φυσική γεύση & Fragrances |
|---|---|
| Χρήση:: | Διασκορπιστές αρώματος |
| Όνομα προϊόντων: | πετρέλαιο μυρωδιάς |
Διανομέας αναψυκτικών αέρα αργιλίου 6W 130ml 300cbm
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
Αυτόματος διανομέας αναψυκτικών αέρα αργιλίου σιωπηλός λειτουργώντας με την επίδειξη LCD, ρύθμιση εργάσιμης μέρας
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |

