Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ office scent diffuser machine ] αγώνας 352 προϊόντα.
1000 τετραγωνικά 6W 30ml μυρωδιάς πόδια μηχανών αέρα με την επιτροπή αφής
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Κάθετη μηχανή αέρα μυρωδιάς αργιλίου 200m3 300CFM 5W 130ml
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Τάση: | DC12V1A |
Τοποθετημένος τοίχος διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου Hvac/ξαναγεμισμένες μηχανές μυρωδιάς Hvac μπουκαλιών 150ml
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Άσπρο μετάλλων 150ml σύστημα μυρωδιάς Hvac τοίχων Mountable με την κλειδαριά χαμηλού θορύβου
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Αργιλίου 500ML μυρωδιάς αέρα μηχανών DC12V μέσος διασκορπιστής πετρελαίου αρώματος περιοχής ηλεκτρικός
| Χρώμα:: | πορφυρός |
|---|---|
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 1.5ml/hour |
| Μπουκάλι ξαναγεμισμάτων: | 500ml |
Παροχή ΣΥΝΕΧΟΎΣ ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος διασκορπιστών αρώματος αέρα Aromatherapy Υπουργείων Εσωτερικών
| Timer Setting: | 1H/3H/6H/ON |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Working Time: | About 10 Hours |
5W ξενοδοχείο μυρωδιά μηχανή 120ml χωρητικότητα 800-1000sq.Ft Περιοχή κάλυψης
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
|---|---|
| Βάρος: | 1,8 κιλά |
| Μέγεθος: | 71*45*38cm |
Διασκορπιστής αρώματος μυρωδιάς τηλεχειρισμού 300cbm 6W 130ml
| ΟΝΟΜΑ: | Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
Υγρή μηχανή αέρα μυρωδιάς ουσιαστικών πετρελαίων για το σπίτι, δωμάτιο Coference
| ΟΝΟΜΑ: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς |
|---|---|
| Χρώμα:: | Προσαρμοσμένος |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Τοποθετημένο τοίχος σύστημα 1000 μυρωδιάς HVAC τετράγωνο. Πόδ. άσπρο χρώμα περιοχής κάλυψης
| Color: | White |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Coverage Area: | 1000 Sq. Ft. |

