Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ external diffusers hvac scent diffuser ] αγώνας 89 προϊόντα.
Μεγάλη μηχανή αέρα μυρωδιάς περιοχής 220v 4l εμπορική με τη διάχυση κρύου αέρα και το χρονόμετρο επίδειξης LCD
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Φιλική μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων Eco με το σύστημα HVAC κανένας υπερηχητικός
| ΟΝΟΜΑ: | μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων |
|---|---|
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
130ML ξαναγεμισμένη μηχανή μυρωδιάς αέρα πετρελαίου/αυτόματος διασκορπιστής αρώματος αργιλίου
| Χρώμα:: | Μαύρος, ασημένιος, χρυσός |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Έξοχη αθόρυβη ηλεκτρική τρέχουσα μηχανή διασκορπιστών Fragance διασκορπιστών αρώματος αέρα για το σπίτι
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Αργίλιο μηχανών μυρωδιάς ξενοδοχείων αγωγών 50W 4000ml 5000m3 HVAC
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
7 μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων χρονικού ελέγχου ημερών, αναψυκτικό αρώματος αρώματος για τη λεωφόρο αγορών
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Αυτόνομος αυτόματος διασκορπιστής αρώματος αργιλίου HVAC 1000m2 με εξωτερικά nebulizer και τα μπουκάλια πετρελαίου 4L
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
220V μαύρος αργιλίου εφεδρικός διασκορπιστής αρώματος κλιματιστικών μηχανημάτων αυτόματος με το εμπορευματοκιβώτιο 5L
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς μεγάλης περιοχής HVAC με χωριστό nebulizer και μπουκάλι πετρελαίου 5L για το ξενοδοχείο
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 2.5L * 2 |

