Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ electric scent diffuser ] αγώνας 549 προϊόντα.
Μικρό σύστημα μυρωδιάς Hvac μετάλλων, ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος για 100m2 και τα λιανικά καταστήματα
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Ηλεκτρική μηχανή PBT μυρωδιάς υπολογιστών γραφείου 130ml αργιλίου για το ουσιαστικό πετρέλαιο
| Τύπος:: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller |
|---|---|
| Πιστοποίηση:: | CE, RoHS |
| Έξοδος ομίχλης (γαλόνι / ημέρα):: | 12 |
2000CBM Coverage spa έξοχος ήρεμος διασκορπιστών αρώματος δωματίων με το ξαναγεμισμένο άρωμα
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος τετραγωνικών μέτρων λεωφόρων αγορών με το εξωτερικά ακροφύσιο και το χρονόμετρο
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Cold Air Diffusion 500ml Oil Bottle Αυτόματο αποσμητικό δωματίου / HVAC Scent Diffuser
| Υλικό:: | μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | μαύρος |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Μαύρος διασκορπιστής αρώματος μετάλλων ήρεμος ηλεκτρικός με το ξαναγεμισμένο άρωμα και το μπουκάλι 500ml
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος μηχανών αέρα μυρωδιάς υγειονομικής περίθαλψης για την επιχείρηση μάρκετινγκ μυρωδιάς
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Διασκορπιστής μυρωδιάς πετρελαίου 50W 3000CBM HVAC ξενοδοχείων 4L αργιλίου
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
διασκορπιστής μυρωδιάς αργιλίου 130ml 300CFM 200m3 για το γραφείο
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Τάση: | DC12V1A |

