Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ electric scent diffuser ] αγώνας 549 προϊόντα.
Διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής λεωφόρων 4000ml HVAC Aluminnum αγορών με την αντλία της Ιαπωνίας
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Εμπορικοί αρωματικοί διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου διασκορπιστών μυρωδιάς για το γραφείο, SPA, εγχώρια χρήση
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς κουμπιών 6W 130ml 300cbm αφής αργιλίου
| Χρώμα:: | Glod/ασήμι/μπλε |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ξενοδοχείων μετάλλων 35W 2000M3 500ml
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Βιώσιμος |
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
Electric Commercial Aroma Diffuser HVAC Scent Diffuser with Less Than 25dba Noise 3ml/Hour Oil Consumption for Hotel Usage
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Μαύρος διασκορπιστής αρώματος δωματίων μετάλλων για το λόμπι ξενοδοχείων και τον έλεγχο οσμών
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου μηχανών διασκορπιστών αρώματος αναψυκτικών αέρα HVAC ηλεκτρικός
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς 200CBM 130ml 6W για το κοισμένος δωμάτιο
| Τύπος:: | Υγραντής στροφείων δροσερός-υδρονέφωσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση:: | CE, RoHS |
| Παραγωγή υδρονέφωσης (γαλόνι/ημέρα):: | 12 |
διασκορπιστής μυρωδιάς διάχυσης αέρα 150ml 8W 300cbm για τον έλεγχο οσμών
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Κάλυψη: | 1000 τετραγωνικά πόδια |
3000cbm Coverage HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Diffusers for HVAC System
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |

