Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ electric scent diffuser ] αγώνας 549 προϊόντα.
Μηχανή/Ati αέρα μυρωδιάς μικρής περιοχής - ηλεκτρικός διασκορπιστής μυρωδιάς διάβρωσης για τον έλεγχο οσμών λουτρών
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος ουσιαστικού πετρελαίου 500ml 3000cbm μεγάλης περιοχής
| ΟΝΟΜΑ: | Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος |
|---|---|
| Χρήση: | μεγάλη περιοχή |
| Τύπος:: | Διαχύτης αρώματος κλιματιστικού |
Φορητό ουσιαστικό πετρέλαιο 150ml 1000Sq.Ft ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
| ΟΝΟΜΑ: | Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/λευκό |
| εγκατάσταση: | Φορητός, τοίχος mountable |
μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ικανότητας 2W 10ml με την παροχή ΣΥΝΕΧΟΎΣ ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
|---|---|
| Power Consumption: | 2W |
| Material: | ABS+PP |
Ηλεκτρικός διαχέτης αρωματεπαρής Nidec Japan Pump
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δυναμικό:: | DC12V1A |
| Εξουσία:: | 8W |
Διασκορπιστής μυρωδιάς διάχυσης 8W 12V1A 300 Cbm Hvac κρύου αέρα
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
Στον τοίχο τοποθετημένος διασκορπιστής μυρωδιών μπάνιου φορητός διασκορπιστής αιθέριων ελαίων Μέγεθος 21*16*7,5 cm Μαύρο/Λευκό
| μέγιστη κατανάλωση πετρελαίου: | 1,5 ml / h ± 5% |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V |
| Άλλο όνομα: | Διασκορπιστής μυρωδιών του μπάνιου |
Ο επαγγελματικός Deodorizer αέρα ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος UV τελειώνει το πλαστικό
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
Άσπρος πλαστικός ηλεκτρικός Aromatherapy 150ml PET διασκορπιστής μπουκαλιών 300m3 με τον προσαρμοστή 12V
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 8W |
Ηλεκτρικός διαχέτης αρωμαθεραπείας μπάνιου
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δυναμικό:: | DC12V1A |
| Εξουσία:: | 8W |

