Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 250ml scent fragrance machine ] αγώνας 23 προϊόντα.
Έλεγχος PCB διασκορπιστών αρώματος αρώματος 500CBM 8w 250ml HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Τάση (β):: | 12 |
| Δύναμη (ψ):: | 8 |
Διασκορπιστής DC12V αρώματος πετρελαίου αρώματος Hvac 250ml 200m3
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χρώμα:: | Γραπτός |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
Πλαστικός διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου 3W 250ml 100m2 για την τουαλέτα
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 3W |
1ml/Hour Oil Consumption 150ml Oil Capacity Under 25dba Noise HVAC Scent Diffuser Essential Oil Spray Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-603 |
|---|---|
| Δυναμικό: | DC12V |
| Εξουσία: | 6W |
Τοποθετημένος τοίχος αέρα αρώματος διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου μυρωδιάς αρώματος μηχανών άνυδρος για το ξενοδοχείο
| Δύναμη (ψ): | 5 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Εφαρμογή: | Εμπορικός |
Ηλεκτρικός Aromatherapy της PET διασκορπιστής μπουκαλιών 3W 250ml 300m3
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 3W |
200ml Home Scent Machine Fragrance Scent Diffuser Sandblasted App Controlled 8W
| Χρήση αποσμητικού χώρου: | Ατομοποίηση |
|---|---|
| διάσταση: | 163*50*125 χλστ |
| Υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |
Επαγγελματικός διαχύτης αιθέριων ελαίων 250ml, επιτοίχιας τοποθέτησης, σύστημα αρωματισμού HVAC
| Ισχύς: | 8W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 100-200 ml |
Έλεγχος εφαρμογών τηλεφώνου Home Scent Machine Διαχύτης αιθέριων ελαίων αρώματος επί τοίχου
| Θόρυβος: | <36db |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΚΕΝΤΡΙΚΟ, επιτραπέζιο, επιτοίχιο |
| υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |
Bluetooth άνυδρες ουσιαστικού πετρελαίου αρώματος μηχανές μυρωδιάς αέρα ψεκασμού διασκορπιστών αυτόματες
| Συσκευασία μεταφορών: | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Διάσταση: | 163*50*125mm |
| Υλικό: | Aluminum+Metal |

