Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 200m3 air scent diffuser ] αγώνας 34 προϊόντα.
Έξοχη σιωπηλή μηχανή διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου αργιλίου με την κάλυψη 200m3
| Χρήση αναψυκτικών αέρα: | Διάσπαση σε άτομα |
|---|---|
| Συνιστώμενο μέγεθος δωματίων (τετραγωνικά πόδια): | >400 τετράγωνος. πόδια |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
άνυδρος διασκορπιστής αρώματος μυρωδιάς 100ml Hvac 200m3 12V1A
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Τάση: | DC12V1A |
Διασκορπιστής DC12V αρώματος πετρελαίου αρώματος Hvac 250ml 200m3
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χρώμα:: | Γραπτός |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
Αλουμίνιο Electric Fragrance Diffuser Home Scent Machine με τηλεχειριστήριο
| Ονομα: | Μηχάνημα διάχυσης αρωμάτων |
|---|---|
| Τύπος: | ΗΛΕΚΤΡΟΣΤΑΤΙΚΟ, αποσμητικό χώρου |
| Υλικό: | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
Μηχανή αέρα μυρωδιάς τηλεχειρισμού για το σπίτι/την περιοχή γραφείων 100-200m3
| Τύπος: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς |
|---|---|
| Έλεγχος: | Τηλεχειρισμός |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/3000 ώρες |
Ουσιαστικός Nebulizer διασκορπιστής 6W πετρελαίου αρώματος αργιλίου
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
Διασκορπιστής αρώματος μυρωδιάς τηλεχειρισμού 5W 100ml 200m3
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Τάση: | DC12V1A |
12V μηχανή αέρα μυρωδιάς γραφείων τηλεχειρισμού με την αεραντλία της Ιαπωνίας
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/3000 ώρες |
ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος 5W 1000m3 130ml για το σπίτι/τη SPA
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/3000 ώρες |
Φρεσκότερη μηχανή αέρα αργιλίου, ηλεκτρική μηχανή μυρωδιάς 12V 1A
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Αεραντλία: | Ιαπωνική αντλία Nidec |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |

