Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 2000 cbm coverage scent air machine ] αγώνας 10 προϊόντα.
Ελεγχόμενη από εφαρμογή 2000 CBM κάλυψη HVAC συμβατό μυρωδιά αέρα μηχανή για εμπορικούς χώρους
| Ικανότητα: | > 200 mL |
|---|---|
| Εξουσία: | 30 W |
| Δυναμικό: | 12 V |
Αρωματική μηχανή ελεγχόμενη από εφαρμογή, συμβατή με HVAC, για εμπορική χρήση, με κάλυψη 2000 CBM
| Ικανότητα: | > 200 mL |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο, επικάλυψη σε σκόνη σιδήρου |
| Επίπεδο θορύβου: | 40 dB |
1000 CBM μηχανή αέρα μυρωδιάς ελέγχου υπολογιστών με την εισαγόμενη αντλία και μεταβλητό πετρέλαιο για τα καταστήματα
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Το CE κατοχύρωσε τη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς κρύου αέρα HVAC για την αγορά υψηλών σημείων με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Αυτόματο σύστημα μυρωδιάς Hvac αργιλίου αέρα 110V ψεκασμού με το ακροφύσιο ανοξείδωτου
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
1000 Cbm αυτόματη scented αθόρυβη μηχανή αναψυκτικών αέρα για το σπίτι, έλεγχος υπολογιστών
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
220V ηλεκτρικός διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής Niose ελεύθερος με 500ml, 3000 CBM εξοπλισμός μυρωδιάς
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
220V ηλεκτρικοί χωρίς θόρυβο διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου μεγάλης περιοχής με 500ml, 3000 CBM
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
220V ηλεκτρική σιωπηλή μηχανή 3000 CBM διασκορπιστών αρώματος μεγάλης περιοχής κινηματογράφων εργασίας
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Ήρεμος εργασίας διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής ηλεκτρικός με 500ml, 3000 CBM εξοπλισμός μυρωδιάς
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
1

