Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 130ml scent fragrance diffuser ] αγώνας 118 προϊόντα.
Διασκορπιστής αρώματος μυρωδιάς τηλεχειρισμού 300cbm 6W 130ml
| ΟΝΟΜΑ: | Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος 5W 1000m3 130ml για το σπίτι/τη SPA
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/3000 ώρες |
130ml αυτόνομος 12V γυαλιού μπουκαλιών ασημένιος διασκορπιστής αρώματος τηλεχειρισμού αυτόματος
| Υλικό: | αλουμίνιο |
|---|---|
| χρώμα: | Ασημί, Μαύρο, Glod, Μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από την Ιαπωνία / 8000 ώρες διάρκεια ζωής |
Διασκορπιστής αρώματος αέρα αργιλίου 130ml 300cbm 1.0ml/h
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Έξοχη αθόρυβη μηχανή αέρα μυρωδιάς αεραντλιών της Ιαπωνίας αργιλίου με τον τηλεχειρισμό και τη μεγάλη υδρονέφωση
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημί, Μαύρο, Glod, Μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από την Ιαπωνία / 8000 ώρες διάρκεια ζωής |
Αλουμίνιο Electric Fragrance Diffuser Home Scent Machine με τηλεχειριστήριο
| Ονομα: | Μηχάνημα διάχυσης αρωμάτων |
|---|---|
| Τύπος: | ΗΛΕΚΤΡΟΣΤΑΤΙΚΟ, αποσμητικό χώρου |
| Υλικό: | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
1000 τετραγωνικά 6W PET μπουκαλιών 130ml πόδια διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου για το σπίτι
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Διάχυση αρώματος διασκορπιστών αρώματος αέρα ανεμιστήρων 130ml Rechargable τεχνολογίας κρύου αέρα για τις τράπεζες, λιανοπωλητές
| Τάση: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 6W |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Αργίλιο 100 τετραγωνικός διασκορπιστής αρώματος αέρα FT 130ml 6W
| Τάση:: | 12V1A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Για επαγγελματική χρήση χαρούμενο άρωμα διασκορπιστών αέρα Hvac μυρωδιάς Eco φιλικό με τον τηλεχειρισμό
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE, RoHS |
| Έξοδος ομίχλης (γαλόνι / ημέρα): | 12 |

