Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ electric aromatherapy diffuser ] αγώνας 143 προϊόντα.
Κατασκευασμένη ηλεκτρική μηχανή διασκορπιστών ουσιαστικών πετρελαίων 1000cbm με τη χωρίς θόρυβο και ισχυρή δύναμη
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
220V ηλεκτρικοί χωρίς θόρυβο διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου μεγάλης περιοχής με 500ml, 3000 CBM
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Bluetooth WIFI 4G APP Control Maxair Επαγγελματικό Ηλεκτρικό Διασκορπιστή μυρωδιών ξενοδοχείου, συσκευή διασκορπιστή μυρωδιών HVAC
| Ικανότητα: | 500 ml |
|---|---|
| Έλεγχος Υγρασίας: | Αγγίξτε Έλεγχος |
| Λειτουργία χρονισμού: | Ναί |
110V αυτόματος HVAC μυρωδιάς διανομέας αναψυκτικών αέρα συστημάτων 300m2 ηλεκτρικός
| Τάση: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη: | 18w |
| Θόρυβος: | <30dba> |
Μόνος επαναληπτικής χρήσεως διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής στάσεων με τον ανεμιστήρα και την κλειδαριά
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
500ml Ασημένιο Αλουμινίου Διαχύτης Αρώματος Μεγάλης Περιοχής
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Εξουσία:: | 50W |
| Δυναμικό:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Ασημένια μηχανή διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου αργιλίου εμπορική με τη χωρίς θόρυβο και διάρκεια ζωής Loner
| Τάση:: | 220V/50HZ-60Hz |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Εμπορικός διασκορπιστής αρώματος 1000ml 15W HVAC σύστημα μυρωδιών
| Ισχύς: | 15W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 500 ml |
Αυτόματοι διασκορπιστής αρώματος ψεκαστήρων ανοξείδωτου/μηχανή αέρα μυρωδιάς για το σπίτι
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Σύστημα παράδοσης μυρωδιάς ακροφυσίων ανοξείδωτου για HVAC, ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |

