Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ air scent machine ] αγώνας 632 προϊόντα.
220V/50HZ 50W Power 25dba Sound Volume HVAC Scent Diffuser Commercial Scent Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
1000 χαμηλού θορύβου μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ξενοδοχείων HVAC τετραγωνικών μέτρων 500ml με το ξαναγεμισμένο πετρέλαιο
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Υπεραγορών μεγάλη μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων μετάλλων HVAC δύναμης 1000ml μαύρη
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Μηχανή αναψυκτικών αέρα αργιλίου σιωπηλή εμπορική με την επίδειξη LCD, ρύθμιση εργάσιμης μέρας
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Χρησιμοποιημένη στάση πατωμάτων μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς ουσιαστικού πετρελαίου μπαταρία
| ΟΝΟΜΑ: | Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | Μπαταρία που χρησιμοποιείται |
Διαφημιστικός φορέας LCD και Sanitizer χεριών αφής ελεύθεροι αυτόματοι διανομέας και διασκορπιστής μυρωδιάς
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
Επιτοίχιο μηχάνημα αρώματος για το σπίτι 14W 500m3 500ml Διαχύτη αιθέριων ελαίων
| Ονομα: | διαχύτης αρώματος αέρα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Φιλικα προς το ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ |
| Χρώμα:: | Μαύρο άσπρο |
άνυδρο αργίλιο μηχανών μυρωδιάς τηλεχειρισμού 130ml 12V1A
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Τάση: | DC12V1A |
Αυτόματη μηχανή 3000CBM διασκορπιστών αέρα μυρωδιάς μετάλλων 12v με τον εσωτερικό ανεμιστήρα
| Χαρακτηρισμένη λειτουργία: | Aromatherapy |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V2A |
| Δύναμη:: | 22W |
110V μπουκάλι αργιλίου μηχανών 500ml διασκορπιστών μυρωδιάς σχεδίου HVAC μόδας
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |

