Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml essential oil diffuser ] αγώνας 301 προϊόντα.
Διασκορπιστής αρώματος αρώματος ουσιαστικού πετρελαίου 14W 500ml 1.5ml/h
| Όνομα: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Τύπος: | Μπαταρία που χρησιμοποιείται |
| Υλικό:: | πλαστικό |
Οικία Ξενοδοχείο Γραφείο Αρωματική διάχυση ελαίου με μεταλλικό περίβλημα και επίπεδο θορύβου 40dBa
| Δύναμη: | 10W |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 40dba |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 1500m3,500m2,5000 τετραγωνικά |
Καμπανά 500 ml Hotel Collection Αιθέρια έλαια με λεμόνι Ιασμίνιο και άλλα αρώματα
| Υλικό: | Φυσική ουσία |
|---|---|
| Μυρωδιά: | Καμπίνα |
| Χαρακτηριστικά: | Για τη χρήση διασκορπιστών αρώματος |
Hot Selling Manufacturers 500ml Aromatherapy Essential Oil for Reed Scent Aroma Diffuser Lemongrass Fragrance Pure Essential Oil
| Τόμος: | 500 ml |
|---|---|
| Αριθμός EINECS: | 289-995-2 |
| Βαθμός: | Άρωμα Βαθμού Γ |
Μόνος διασκορπιστής αρώματος μυρωδιάς ξενοδοχείων 22W 1500cbm 500ml στάσεων
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V2A |
| Δύναμη:: | 22W |
Εταιρεία αρωμάτων ξενοδοχείων Marriott 100% φυσικό αρωματικό έλαιο Αρώματα για γυναίκες άνδρες αιθέρια έλαια μακροχρόνια 500 ml
| Αριθμός EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Βαθμός: | Άρωμα Βαθμού Γ |
| πρώτη ύλη: | Ελαιο |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου μηχανών διασκορπιστών αρώματος αναψυκτικών αέρα HVAC ηλεκτρικός
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Εισαγόμενο Λειτουργικό Έλαιο Αρωμάτων Καθαρής Φυτικής Εκχύλισης 100% Καθαρό Αιθέριο Έλαιο 500ml για Διαχυτήρες
| Μοντέλο Αρ.: | Ριτζ Κάρλτον |
|---|---|
| Einecs: | 289-995-2 |
| Βαθμός: | Άρωμα Βαθμού Γ |
Προσαρμοσμένο Εμπορικό Βιομηχανικό 500 ml Αρωματικό Έλαιο Αιθέριο Έλαιο για Διασκορπιστές Αρωματισμού
| Einecs: | 289-995-2 |
|---|---|
| Βαθμός: | Άρωμα Βαθμού Γ |
| Πρώτη ύλη: | Ελαιο |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος εγχώριου ουσιαστικού πετρελαίου μετάλλων με δύο αεραντλίες
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 500ml |

